DZIAŁANIA

Obsługa artystyczna wesel to nie jedyna usługa przez nas świadczona. Poznaj czym zajmujemy się poza graniem na weselach.

ZESPÓŁ ALIBI to grupa muzyczna działająca w strukturach firmy „ART – MEDIA”. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się także organizacją imprez masowych, doradztwem prawnym i organizacyjnym, a także menegementem artystycznym. W naszej ofercie znajdują się artyści zarówno z Polski jak i zza granicy. Prowadzimy także WYDAWNICTWO FONOGRAFICZNE. Swoje płyty wydało u nas już kilkudziesięciu artystów z całego kraju. W naszym studio masteringowym ostatnie szlify otrzymał także utwór na konkurs Eurowizji. Wykonała go później reprezentacja Białorusi.

Szczegóły na www.alibiteam.pl

 

W ramach naszej firmy działa również zespół ALIBII. To druga odsłona naszej formacji. Zespół pisany przez „ii” na końcu, to skład koncertowy. Od weselnego różni się formułą, charakterem i składem osobowym powiększonym o jedną wokalistkę oraz grupę taneczną. Wysoki poziom artystyczny jest zachowany w obu formacjach. Alibii występuje na koncertach. Alibi na weselach i innych imprezach okolicznościowych.

Więcej o koncertach na www.alibii.pl

 

orkiestra na wesele, zespol muzyczny, zespoły muzyczne, zespol na wesele, zespol weselny, zespoły weselne, zespół muzyczny, zespół na wesele, zespół weselny, zespół muzyczny na wesele, zespolalibi, najlepszy zespół na wesele, zespół studniówkowy, panna młoda, pan młody, zwyczaje weselne, tradycje weselne, sala weselna, alibii, zespół na studniówkę, powiat, pomorskie, wielkopolskie, wielkopolska, lubuskie, zachodniopomorskie, warmińsko – mazurskie, kujawsko – pomorskie, Warszawa, Zespół muzyczny na wesele, orkiestra na wesele, zespoly weselne, zespół weselny, zespół na wesele, Chojnice, Człuchów, Kościerzyna, Elbląg, Tuchola, Czarne, Szczecinek, orkiestra weselna, profesjonalny zespół na wesele, zespół muzyczny na wesela, zespol na wesele, Czersk, Sępólno Krajeńskie, Więcbork, muzyka na ślub, wielkopolskie, zachodniopomorskie