GALERIA

Tutaj prezentujemy galerię fotografii z niektórych imprez, z naszym udziałem. Wśród ponad 1000 zdjęć są tu fotografie z wesel, koncertów i początków naszej działalności pod nazwą "Alibi".

GALERIA NOWOŻEŃCÓW

Powstanie tej galerii zasugerowali nam sami nowożeńcy, których uroczystości mieliśmy okazję uatrakcyjniać. Na razie fotografii jest niewiele, ale z czasem pojawiać się będą kolejne. Niektóre z nich sięgają wręcz początków naszego zespołu…Tym parom, które udostępniły nam fotografie ze swoich uroczystości, serdecznie dziękujemy. Było nam niezwykle miło grać i śpiewać dla was. Jeszcze raz dziękujemy za gościnę, życzliwość i uśmiech.

EWELINA I BARTOSZ
HANIA I PRZEMEK
ARLETA I MAREK
DOROTA I PAWEŁ
JUSTYNA I BARTOSZ
KAMILA I PRZEMEK
GOSIA I ŁUKASZ
KASIA I MARCIN
RENATA I PAWEŁ
ANIA I MARIUSZ
JOANNA I MACIEJ
MONIKA I MARCIN

HISTORIA ZESPOŁU

Formacja powstała w roku 2002 podczas spotkania grupy przyjaciół z muzycznej sceny. Wcześniej, w latach 90tych niektórzy członkowie obecnego zespołu muzykowali wspólnie na imprezach okolicznościowych. Potem na moment ich drogi się rozeszły, po to by po dwóch latach powrócić i założyć nową formację. Pierwotnie zespół nazywał się: „Bez Nazwy”. Pomysł na Alibi powstał podczas jednej z prób okraszanej czekoladkami znanego polskiego producenta słodyczy.

Pierwotnie Alibi zajmowało się wyłącznie graniem na weselach. Po kilkunastu udanych imprezach, muzycy zaczęli poważnie się zastanawiać nad wejściem na rynek estradowy. Początki nie były łatwe, bo w odróżnieniu od typowego grania „weselnego”, profesjonalna scena jest dużo bardziej wymagająca. Z miesiąca na miesiąc było jednak coraz lepiej. Muzyków zaczęli doceniać organizatorzy imprez, agencje artystyczne oraz inni artyści, co cieszyło najbardziej. Przez pierwsze 8 lat skład zespołu był trzykrotnie modyfikowany. Poważny przełom nastąpił w roku 2010. Wówczas to do grupy dołączyli: Wojtek Metlicki i Daria Leliwa Pruszak. Opracowano zupełnie nowy program i zastosowano nowe elementy widowiska. Aby wyzbyć się łatki zespołu „weselnego”, grupa odłączyła się od swojej „matni” i zmieniała nazwę z Alibi na Alibii.

Od tego czasu zespół występuje w dwóch różnych składach: Jako ALIBII, na koncertach z programami estradowymi oraz jako czteroosobowa formacja ALIBI na imprezach okolicznościowych. Od roku 2015 miejsce Wojtka Metlickiego zastąpiła Dominika Karpińska. Można ją zobaczyć w naszym składzie koncertowym. Skład „weselny” od roku 2010 nie był zmieniany

Poniżej przestawiamy fotografie prezentujące nasze początki. Oj jacy wtedy byliśmy piękni i młodzi 😉 Zdjęcia pochodzą z okresu 2002-2003. Pierwsze wesela w nowym składzie, nagrania, konkursy, koncerty…

NASZE KONCERTY

Tutaj prezentujemy fotografie z naszych licznych koncertów. Mimo iż galerie nie zawierają zdjęć ze wszystkich imprez, to jest ich już ponad 1000! Przypominamy, że koncerty są realizowane w nieco innych składach osobowych niż wesela, bale i eventy. Stąd też oddzielna strona poświęcona koncertom. Aby obejrzeć zdjęcia z naszych występów estradowych, należy kliknąć poniższe zdjęcie lub przycisk „Galeria koncertowa”.

 

 

 

 

 

zespoly muzyczne wielkopolska, zespoły muzyczne dolnośląskie, zespoły muzyczne mazowieckie, zespoły muzyczne łódzkie, zespoły muzyczne pomorskie, zespoły muzyczne warmińsko-mazurskie, zespoly muzyczne wielkopolskie, zespoły muzyczne zachodniopomorskie, zespoły muzyczne kujawsko-pomorskie, zespoły muzyczne trójmiasto, zespoły muzyczne lubuskie, zespoły muzyczne warszawa, nowożeńcy, koncerty zespołu alibii, zespół muzyczny alibi, zespół z człuchowa, zespol z czarnego, zespoły z chojnic, orkiestra na wesele