MULTIMEDIA

Poniżej prezentujemy próbki naszych utworów. Niestety nie udostępniamy zapisów na taśmach video oraz płytach dvd z imprez okolicznościowych, które obsługujemy. Jest to spowodowane ochroną praw autorskich, scenariuszy tych imprez oraz programów muzycznych. Szanujemy również prywatność naszych klientów. Prosimy o niezamawianie takich wydawnictw. Nie posiadamy ich nawet w naszych zbiorach.

PROPOZYCJE NA PIERWSZY TANIEC:

 „Moje jedyne marzenie (Przetańczyć z tobą chcę…)” – z rep. A.Jantar

http://zespolalibi.pl/inne/alibidemo-przetanczyc.mp3

 

„Od dziś” – z rep. Paulla –

http://zespolalibi.pl/inne/alibidemo-oddzis.mp3

 
Pliki publikowane są WYŁĄCZNIE w celach demonstracyjnych. Nie są one przeznaczone do sprzedaży. Ich udostępnianie odbywa się na zasadach określonych a art. 23 i 33 ustawy prawo autorskie z dn. 4.02.1994r. (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83)
 

POZNAJ SZCZEGÓŁY CAŁEGO PROGRAMU MUZYCZNEGO:

http://zespolalibi.pl/inne/repertuar.pdf

DZIAŁ VIDEO

Zapraszamy do obejrzenia jednego z naszych filmów z serii „zza kulis”.  Film ten pokazuje naszą pracę od kuchni.  Można tam też zobaczyć i posłuchać fragmentu jednego z naszych koncertów w składzie estradowym. Film zrealizowano w marcu 2020 r. Dla przypomnienia – w składzie estradowym na scenie występuje jedna wokalistka więcej.   

 

Fragment koncertu w Chełmnie. Luty 2017. Filmik zrealizowany ze sceny. Jest to fragment programu walentynkowego, który został zaprezentowany 14.02.2017r. w Chełmnie – Mieście Zakochanych. Wydarzenie to organizowane jest co roku w tym mieście. Biorą w nim udział największe gwiazdy polskiej sceny. Publiczność stanowi kilka tysięcy osób.

 

POZOSTAŁE FILMY Z NASZYCH WYSTĘPÓW

 

 

Tutaj pragniemy zaprezentować filmy video zrealizowane przez nas samych lub przez naszych fanów, na scenie lub wprost przed nią. Są to pliki nagrywane smartfonami, stąd ich amatorska jakość. Odzwierciedlają one jednak gorącą atmosferę, każdego naszego występu. (Zaprezentowany skład koncertowy, nieznacznie różni się od tego, występującego na imprezach okolicznościowych).

Jednocześnie przypominamy, że nie publikujemy filmów z wesel, ani innych imprez prywatnych lub zamkniętych. Jest to związane z ochroną wizerunków osób filmowanych oraz szacunkiem do prywatności naszych klientów.

CHOCZEWO – czerwiec 2013

Ten film to obraz odnaleziony w naszych głębokich archiwach. Zrealizowano go w czerwcu 2013 roku. Prezentuje on fragment naszego koncertu w składzie estradowym. Obecnie skład personalny zespołu różni się nieco od tego, prezentowanego na filmie. Jednak bez względu na skład osobowy i formułę występu, nasz poziom artystyczny jest niezmiennie najwyższy. 

 

MOZYR – kwiecień 2016

Fragment koncertu w Mozyrze (Białoruś). Kwiecień 2016. Filmik zrealizowany przez jednego z fanów, za co serdecznie dziękujemy. Jest to fragment programu Kolorowy Jarmark, w którym prezentowane są słowiańskie przeboje folkowe.

 

JANTAR – lipiec 2016

Fragment koncertu w Jantarze. Lipiec 2016. Filmik zrealizowany ze sceny. Jest to fragment programu Disco Lato w którym prezentowane są covery największych przebojów z nurtu Disco Polo.

 

PARCHOWO – lipiec 2016

Fragment koncertu w Parchowie. Lipiec 2016. Filmik zrealizowany ze sceny przez Marcina Michałka. Autorowi serdecznie dziękujemy za nagranie.

 

Ale to już było zespół Alibi z Marylą

Ale to już było z zespołem Grupa Alibii Alibii Grupa Muzyczna z Maryląw Parchowie

Opublikowany przez Marcina Michałkę Niedziela, 21 sierpnia 2016

CHOCZEWO – sierpień 2016

Fragment koncertu w Choczewie. Sierpień 2016. Filmik zrealizowany ze sceny. Jest to fragment programu Disco Lato w którym prezentowane są covery największych przebojów z nurtu Disco Polo.