W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi możliwości obejrzenia naszych występów na żywo – przypominamy, że większość naszych koncertów to imprezy otwarte. Zainteresowanych zapraszamy serdecznie do udziału w tych wydarzeniach. W przypadku wcześniejszego zaanonsowania się u nas, istnieje także możliwość wejścia za kulisy takiego koncertu. Wykaz i terminy otwartych i niebiletowanych koncertów znajduje się u góry podstrony NEWSY.

Terminy nieopublikowane w tym wykazie, a zaznaczone w naszym kalendarzu jako zajęte – oznaczają wydarzenia, bądź to prywatne, bądź zamknięte lub biletowane, na które nie możemy zapraszać własnych gości.

Zachęcamy także do obejrzenia galerii z naszych koncertów. Znajduje się ona na stronie: https://www.alibii.pl/galeria/

W ww. galerii znajdują się zdjęcia wyłącznie z koncertów ogólnodostępnych. Z imprez zamkniętych, prywatnych lub biletowanych zdjęć i filmów nie publikujemy. Przypominamy także, że ustawa o ochronie danych osobowych zabrania publikacji zdjęć i filmów z wesel – bez zgody osób, których wizerunek został na nich zarejestrowany. Między innymi z tego powodu, również my, nie publikujemy takich materiałów.