Od kilku lat na polskim rynku muzycznym oprócz nas działają też inne grupy posługujące się nazwą „Alibi”. Oświadczamy, że nie mamy żadnego związku z tymi zespołami. Powstały one też dużo później niż nasza formacja. Jesteśmy dalecy od posądzania tychże grup muzycznych o podszywanie się pod nas, chociaż otrzymujemy sygnały o tym, że niektóre z nich, posługują się / bądź posługiwały się / naszymi materiałami reklamowymi i wydawnictwami.

Wiemy też, że często dochodzi do nieporozumień z tego powodu. Nasi klienci odnajdując opublikowane w internecie nagrania lub filmy, są przekonani, że to nasze publikacje – tym samym są wprowadzani w błąd. Dotyczy to także opinii umieszczanych na różnych forach internetowych.

Niniejszym oświadczamy, że:

Jedynymi autoryzowanymi przez nas stronami internetowymi przedstawiającymi nasze usługi są: www.zespolalibi.pl, www.alibii.pl, www.alibiteam.pl

Na wyżej wymienionych stronach można także znaleźć odnośniki do autoryzowanych przez nas zdjęć, filmów i wywiadów.

Nasz zespół pod nazwą „Alibi” działa od roku 2002. Od 2005 do nas należą także marki „Alibii” oraz „Alibi Team”. Porównując oferty różnych „zespołów Alibi” prosimy o sprawdzenie, czy prezentowana Państwu propozycja handlowa dotyczy na pewno naszej formacji, czy kogoś innego, kto nieuczciwie próbuje wykorzystać naszą markę.